O NAS

DLACZEGO

WŁAŚNIE MY?

Kreator Muzyczny to nie tylko firma zrzeszająca najlepszych specjalistów z branż wspierających rynek muzyczny, przyjaciół, pasjonatów, melomanów i totalnych freak’ów muzycznych! To także profesjonalne narzędzie dające każdemu artyście swobodę tworzenia, wygodę wyboru oraz niezastąpione wsparcie merytoryczno-techniczne!

Nieprzyzwoita pasja muzyczna

Wieloletnie doświadczenie w branży

Połączenie sektorów kreatywnych

Nowa jakość na rynku muzycznym

MISJA

Naszą misją jest wyeksponowanie genu twórcy z artystów, aby mogli Oni bez przeszkód i niepotrzebnych stresów na wyboistej drodze kariery, zająć się wyłącznie tym co robią najlepiej na świecie – tworzeniem muzyki, którą tak bardzo kochamy!

Uczymy się od Was, rozwijamy się dla Was!

NASZ

ZESPÓŁ

Pomysłodawca i twórca Kreatora Muzycznego. Urodzony meloman oraz nieznośny wielbiciel muzycznych ciekawostek i historii muzyki popularnej. Absolwent studiów podyplomowych Muzyka w Mediach, były pracownik agencji artystycznej z doświadczeniem w bookingu koncertów i realizacji eventów oraz niepoprawny kolekcjoner bibliografii muzycznej. Jego portfolio uzupełnia także zacięcie do projektów graficznych i copywritingowych.
Łukasz
Założyciel / Booking i eventy / Administracja
Ostoja spokoju, dobry duch oraz prawa ręka Kreatora Muzycznego. Z wykształcenia mgr od zarządzania w IT oraz specjalista od baz danych. Pasjonat muzyki, bywalec koncertów, kolekcjoner nagrań. Publikuje w portalu MEAKULTURA, wyważony recenzent i nieskończony mówca. Wesprze Cię w przygotowaniu informacji o Twojej twórczości, doradzi przy realizacji pomysłów na próbach i w studio.
Andrzej
Prawa ręka / Redaktor / IT
Mistrz SEO i wszelkich nowinek w marketingu internetowym. To On ułoży dla Ciebie plan muzycznej podróży, której celem jest między innymi osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google, zwiększenie świadomości i popularności Twoich muzycznych projektów czy po prostu – wzrost zainteresowania Twoją osobą lub zespołem. Doradzi w kwestiach wzrostu ruchu na Twoich stronach, jeśli zechcesz poprowadzi Twoje social media.
Michał
Specjalista SEO / Marketing
Operator, montażysta, fotograf z podwójnym obywatelstwem. Urodzony w USA, "Pan rezyser" po Szkole Filmowej Andrzeja Wajdy, aktywista społeczny i znawca polskiej i światowej filmografii. Swoim portfolio może pochwalić się współpracą z takimi markami jak Netflix, Coca-cola czy H&M. Aktualnie nastawiony na rozwój w branży muzycznej, współtwórca teledysków m.in. Margaret.
Maciek
Operator i montażysta / Foto-Video
Prawnik i specjalistka od prawa własności intelektualnej i prawa umów. Ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie praw autorskich, reklamowych, internetu, świadczeniu usług drogą elektroniczną i innych.  Wesprze Was także w przygotowaniu i negocjacjach umów dystrybucyjnych, umów przenoszących prawa własności intelektualnej, umów licencyjnych różnego typu itp.
Agnieszka
Prawnik / Konsultacje
Właściciel warszawskiego studia nagrań i sali prób. To u niego nagrasz swój wymarzony materiał, poznasz tajniki realizacji dźwięku oraz poćwiczysz swoje kawałki o każdej porze dnia i nocy. W przemiłej atmosferze i klimatycznym studiu zrealizujecie niejeden przebój (często w towarzystwie Boogiego, niezastąpionego kompana Igora rasy Jack Russel terrier). Igor może wesprzeć Cię także jako akustyk na Twoich występach.
Igor
Realizator dźwięku / Studio Nagrań
To miejsce czeka na Ciebie!
Nie zamykamy się na żadne kontakty i pomysły.
Wręcz przeciwnie! Stale poszerzamy horyzonty, rozmawiając z każdym kto zna się na rzeczy!
Jeśli uważasz, że brakuje w naszych usługach jakiegoś istotnego segmentu, w którym możesz pomóc. Napisz do Nas!
-------------
---------- / -----------

POZNAJ NAS BLIŻEJ

LUB DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

POROZMAWIAJ Z NASZYMI SPECJALISTAMI

NAPISZ DO NAS!

biuro@kreatormuzyczny.pl