MARKETING INTERNETOWY

ZWIĘKSZ SWOJE ZASIĘGI

WYBIERZ KIERUNEK

NA WIDOCZNOŚĆ

Widoczność w sieci. Temat rzeka, który nie może być bagatelizowany jeśli chcemy być dostrzeżeni w bezkresie networkingu. Dobre pozycjonowanie, regularnie i mądrze prowadzone kampanie społecznościowe oraz treści skrojone pod naszych potencjalnych fanów, to tylko niektóre sposoby na dotarcie do każdego, kto może zainteresować się Twoją twórczością.

Specjaliści od SEO oraz nasza znajomość branży muzycznej przenikają się wzajemnie, aby zapewnić Ci skuteczny marketing internetowy na odpowiednim poziomie artystyczno-ekonomicznym. Do branży artystycznej podchodzimy z należną jej wrażliwością i kreatywnym spojrzeniem na dany projekt. W odróżnieniu od konkurencji, nie traktujemy artystów jak zwykłych klientów biznesowych, sprzedawców czy przedsiębiorców. Staramy się zrozumieć ich twórczość, analizujemy  walory artystyczne i wspólnie budujemy na tym skuteczne kampanie marketingowe.

Realizujemy kompleksowe usługi marketingu internetowego. Stworzymy dla Ciebie zarówno projekty krótko, jak i długoterminowe.

Działamy w sposób etyczny. Nie oferujemy długoterminowych umów, nie ma u nas żadnych kar. Z umowy możesz wycofać się w dowolnym momencie.

Masz nad wszystkim kontrolę. Dzięki comiesięcznym raportom weryfikujesz, czy wywiązujemy się z ustalonego planu. Wiesz o każdym działaniu.

RAPORTOWANE

KOMPLEKSOWE USŁUGI

BEZ DŁUGOTRWAŁYCH UMÓW

NASZE MOŻLIWOŚCI

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron jest naszą główną domeną. Dzięki naszej pomocy Twoja witryna osiągnie wyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Audyt SEO

Wskazujemy, z jakimi problemami mierzy się Twoja strona lub profil. Pokazujemy również, w jaki sposób możesz je rozwiązać lub poprawić.

Copywriting

Tworzymy treść wszędzie tam, gdzie jest na nią zapotrzebowanie. Przygotowujemy content dla stron i twórców, piszemy również artykuły specjalistyczne.

Tworzenie stron

Przygotowujemy strony zgodnie z zasadami optymalizacji. Z nami masz pewność, że strona będzie przyjazna wyszukiwarce i użytkownikowi.

Kampanie Google Ads

Prowadzimy kampanie Google Ads – w zależności od wybranego pakietu przygotowujemy kampanię, zarządzamy nią i monitorujemy efekty.

Konsultacje online

Prowadzimy konsultacje online, odpowiadając wyczerpująco na wszelkie pytania. Doradzamy m.in. w wyborze rozwiązań SEO.

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ

Z MARKETINGU INTERNETOWEGO?

Co możesz otrzymać, współpracując z nami?
Wzrost zainteresowania Twoją twórczością przez potencjalne miejsca koncertowe oraz wydawców, zwiększony ruch na stronie, większą świadomość Twojej marki. Korzyści marketingowe są wielowymiarowe.

Zaznacz swoją obecność na rynku poprzez wysoką konwersję.

JAK DZIAŁAMY?

Wypełniasz formularz i przesyłasz na biuro@kreatormuzyczny.pl
FORMULARZ 20%
Przygotowujemy plan działań oraz wyceniamy projekt
PLAN DZIAŁAŃ 33%
Konsultacje projektu i oczekiwanie na Twoją akceptację
KONSULTACJE I AKCEPTACJA 50%
Oczekujemy na Twoją płatność
PŁATNOŚĆ 60%
Rozpoczynamy realizację zaplanowanych zadań
REALIZACJA PROJEKTU 90%
Otrzymujesz raport ze wszystkich działań
RAPORT NASZYCH DZIAŁAŃ 100%

prześlij na

biuro@kreatormuzyczny.pl

zyskuj fanów, odtworzenia i rozgłos!