KONSULTACJE PRAWNE W ZAKRESIE MUZYKI

POZNAJ SWOJE

PRAWA

Zastanawiasz się jakie prawa przysługują Ci jako artyście? Szukasz odpowiedzi na skomplikowane zagadnienia prawne zawarte w umowie z managerem lub wytwórnią? Nie wiesz jak rozmawiać z OZZ-tami? Potrzebujesz pomocy w zrealizowaniu umowy od której zależeć będzie wysokość Twoich przyszłych tantiem?

Nic prostszego! Jesteśmy tu dla Ciebie!

Dzięki współpracy z kancelarią prawną i wybitnymi specjalistami z zakresu m.in. prawa autorskiego, prawa własności intelektualnej, umów dystrybucyjnych czy licencyjnych, znaków towarowych, prawa Internetu, świadczeń usług drogą elektroniczną, jesteśmy w stanie wesprzeć Cię merytorycznie we wszystkich aspektach prawnych związanych z sektorem kreatywnym.

NIE JESTEŚMY KANCELARIĄ - WSPÓŁPRACUJEMY

To co odróżnia nas od zwykłych usług prawniczych to przede wszystkim bazowanie na własnym doświadczeniu w branży muzycznej, współpraca z prawnikami specjalizującymi się w zagadnieniach dotyczących rynku artystycznego oraz preferencyjne warunki i ograniczenie biurokracji do minimum. Stawiamy na rzetelność i merytoryczne podejście do problemu bez niepotrzebnego zadęcia, tak abyś czuł się swobodnie i sam zdecydował o formie kontaktu.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

WSPÓŁPRACA Z PRAWNIKAMI

PREFERENCYJNE WARUNKI

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Prawa autorskie

Prawa do wizerunku

Przygotowanie umowy

Sprawdzenie umowy

Spór dotyczący praw autorskich (plagiat)

Spór dotyczący umowy

Tantiemy (relacje z OZZ)

NASZE

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenia nabywamy z każdym dniem pracy w branży muzycznej. Uczymy się na własnych błędach starając się nie powtarzać ich w przyszłości, wyciągamy wnioski z wszelkich niepowodzeń, a czego nie potrafimy załatwić sami, konsultujemy z naszymi przyjaciółmi prawnikami.

Tak samo podejdziemy do Twojego problemu dzieląc się naszymi doświadczeniami oraz profesjonalnym podejściem naszych specjalistów, przygotujemy dla Ciebie profesjonalne umowy i pisma, łatwo skorzystasz z naszej pomocy prawnej, gdyż świadczymy usługi także drogą elektroniczną.

My codziennie stykamy się z problemami branży muzycznej podpisując nowe umowy, kontaktując się z klientami lub organizując koncerty i inne wydarzenia.

Jakie doświadczenie ma nasza kadra prawnicza? m.in.:

Bieżąca obsługa klientów, w szczególności w zakresie przygotowywania i opiniowania umów licencyjnych, umów dystrybucyjnych oraz sporządzanie opinii prawnych.

Reprezentowanie klientów w procesach z zakresu ochrony własności intelektualnej, w tym praw do znaków towarowych i zwalczania nieuczciwej konkurencji (podobieństwo opakowań, ochrona know-how).

Bieżąca obsługa prawna spółki zajmującej się tworzeniem i rozbudowywaniem aplikacji mobilnych, w tym przygotowywanie umów z developerami oraz umów transferu praw do oprogramowania.

JAK MOŻEMY

CI POMÓC?

Wypełnij formularz i opisz nam swój problem

Przeanalizujemy sprawę (w zależności od skomplikowania) w możliwie krótkim czasie

Wycenimy rozwiązanie i zaproponujemy umowę

Po Twojej akceptacji rozpoczynamy zaplanowane działania

Na bieżąco informujemy Cię o postępach

Jesteśmy do Twojej dyspozycji do czasu rozwiązania problemu

biuro@kreatormuzyczny.pl