BOOKING KONCERTÓW

ZWIĘKSZ SWOJE ZASIĘGI

PREZENTUJ TWÓRCZOŚĆ

Dzięki naszym narzędziom oraz rzetelnie stworzonej i stale aktualizowanej bazie wszystkich najważniejszych miejsc kulturalnych w kraju, usłyszą o Tobie tysiące osób z którymi możesz podjąć współpracę. Graj koncerty od Świnoujścia do Rzeszowa, od Wrocławia po Suwałki. Nie zamykamy się także na zagranicę. Graj gdzie tylko chcesz! Napisz do nas na czym najbardziej Ci zależy lub sam przeanalizuj swoje możliwości i wybierz pakiet bookingowy, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

WYBIERZ PAKIET

Podstawowy

499zł

netto

Przygotowanie treści mailingu
Podstawowy szablon oferty
2 wysyłki \ mies.
Podstawowy raport (mies.)
Baza domów kultury

kolejne miesiące tylko 30% ceny (150zł)

Premium

899zł

netto

Przygotowanie treści mailingu
Indywidualny szablon oferty
Przygotowanie PDF z ofertą (załącznik)
Dowolne grafiki i zdjęcia
Alternatywna wersja szablonu
max. 4 wysyłki \ mies. (1 \ tydz.)
Zaawansowany raport (tyg.)
Statystyki + mapa kliknięć
Pełna baza kontaktów

kolejne miesiące tylko 20% ceny (180zł)

JAK TO DZIAŁA?

1. Wybierasz Swój pakiet
2. Przesyłasz nam informacje o wybranym pakiecie, oraz o Sobie, Swoich projektach i o tym co ma znaleźć się w ofercie (+ zdjęcia i stosowne materiały)
3. Zapoznajemy się z Twoją twórczością, aby jak najlepiej spersonalizować Twoją wiadomość i wspólnie przygotować ofertę
4. Po akceptacji szablonu, rozpoczynamy dystrybucję oferty (podajemy Ci datę rozpoczęcia pierwszej wysyłki)
5. Wysyłkę prowadzimy zawsze w najkorzystniejsze dni i godziny na podstawie analiz, aby uzyskać jak najwięcej otworzeń i kliknięć

6. Wszystkie odpowiedzi, będziemy przekazywać bezpośrednio do Ciebie (chyba, że skorzystasz z PAKIETU MANAGERSKIEGO, wtedy to My zajmiemy się organizacją koncertów za Ciebie)
7. W zależności od pakietu przesyłamy Ci raport kliknięć i otworzeń Twojej wiadomości. To o tyle istotne, że wiele miejsc może być zainteresowane Twoją propozycją, ale z niewiadomych przyczyn nie odezwało się do Ciebie. Na podstawie szczegółowego raportu dowiesz się wszystkiego o odbiorcach i będziesz mógł poprawić atrakcyjność swojego projektu
8. Jeśli zechcesz kontynuować współpracę i dalej promować TEN SAM projekt, płacisz już tylko część podstawowej kwoty za każdy kolejny miesiąc

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

PAKIET

MANAGERSKI

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na kontaktowanie się z potencjalnymi miejscami Twoich występów, możesz skorzystać z PAKIETU MANAGERSKIEGO na preferencyjnych warunkach.

Jesteś wtedy pod naszymi skrzydłami, Twój profil trafia na naszą stronę, a my dokładamy wszelkich sił i starań, aby zapewnić Ci to co najistotniejsze – rozgłos i koncerty! Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą współpracy i  chcesz dowiedzieć się jak to działa?

Napisz do Nas

biuro@kreatormuzyczny.pl